Den dětí letošní školní rok připadl na pondělí a pro děti jsme si připravili odpoledne v družině plné her. Jelikož počasí bylo nevyzpytatelné, zábava probíhala nejprve chvíli ve třídě a následovně v tělocvičně. Děti si vyzkoušely svoji paměť, postřeh, rovnováhu, rychlost. Nejvíce děti bavilo vedení spolužáka se zavázanýma očima krátkou překážkovou dráhou :-)